Łóżko Classic

Łóżko Classic dla dzieci

Nie wszyscy lubią innowacje czy przesadną ekstrawagancję. Właśnie dla nich stworzone zostały klasyczne meble. Łóżko klasyczne drewniane dla dzieci przeznaczone jest naturalnie dla dzieci starszych niż niemowlęta. Wciąż posiada niewysokie balustrady ze szczebelkami otaczające mebel — podobnie jak w łóżeczku niemowlęcym. W...

Łóżko Classic dla dzieci

Nie wszyscy lubią innowacje czy przesadną ekstrawagancję. Właśnie dla nich stworzone zostały klasyczne meble. Łóżko klasyczne drewniane dla dzieci przeznaczone jest naturalnie dla dzieci starszych niż niemowlęta. Wciąż posiada niewysokie balustrady ze szczebelkami otaczające mebel — podobnie jak w łóżeczku niemowlęcym. Wyróżnia je jednak wyraźna wolna przestrzeń po jednej stronie, wskazująca właśnie na fakt, że to łóżko klasyczne jest dedykowane dla dzieci starszych, którym nie grozi już bezwolne wypadnięcie z niego, a ponadto potrafią one samodzielnie do niego wejść.

Łóżko dla przedszkolaka i nie tylko

Proponowane w tym miejscu klasyczne łóżko do sypialni dziecięcej, także w wariantach dla osób dorosłych, wykonane z surowego drewna w jasnym odcieniu, nawiązuje zarówno do tradycyjnych, używanych przez pokolenia dziecięcych łóżek z charakterystycznymi szczebelkami, jak i do minimalistycznego stylu skandynawskiego odwołującego się do natury. Łóżko Classic w licznych wariantach ze względu na swoje wymiary odnajdzie się znakomicie we wnętrzach w stylu retro, ale i w nowoczesnych.

Więcej

Łóżko Classic Jest 8 produktów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów