Łóżko Daszek

Łóżko z daszkiem

Obecnie chętnie poszukujemy różnych dróg powrotu do natury. Ponadto — cenimy sobie minimalizm. Również dziecięce i niemowlęce pokoje przestają epatować przesadną feerią barw. Na wszystkich, którzy poszukują alternatywy dla klasycznych łóżeczek dziecięcych, czeka właśnie łóżko domek z daszkiem w stylu skandynawskim. Ta oto rama ł...

Łóżko z daszkiem

Obecnie chętnie poszukujemy różnych dróg powrotu do natury. Ponadto — cenimy sobie minimalizm. Również dziecięce i niemowlęce pokoje przestają epatować przesadną feerią barw. Na wszystkich, którzy poszukują alternatywy dla klasycznych łóżeczek dziecięcych, czeka właśnie łóżko domek z daszkiem w stylu skandynawskim. Ta oto rama łóżka z surowego, jasnego drewna może zostać wstawiona do pokoju, stanowiąc bardzo proste łóżko dziecięce z daszkiem. Może też zostać wzbogacona właśnie o tekstylny lub inny daszek — zgodnie z fantazją rodziców, a także naszymi umiejętnościami oraz wciąż na nowo odkrywanym potencjałem.

Oryginalne łóżko dziecięce

Łóżko z daszkiem dla dzieci w skandynawskim stylu może występować w dwóch formach: jako klasyczne, pojedyncze łóżko z daszkiem albo w wersji piętrowej. Ta druga różni się naturalnie nieco od pierwszej. Łóżko piętrowe z daszkiem dla dzieci wyposażone jest także w charakterystyczną drabinkę utrzymaną w tym samym stylu, co balustrady łóżka. Tego typu meble występują także w różnych rozmiarach: od 140 x 70 cm do 180 x 90 cm. Zachęcamy do składania zamówień. W razie pytań pozostajemy do dyspozycji.

Więcej

Łóżko Daszek Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów