Łóżko Tipi

Solidne łóżko Tipi

Solidne łóżko Tipi to mebel, który idealnie wpasuje się w każdą domową przestrzeń. Będzie świetnym uzupełnieniem wnętrza w stylu skandynawskim lub loftowym, choć sprawdzi się też w każdej innej nowoczesnej aranżacji. Skrupulatnie przygotowana konstrukcja sprawia, że łóżko daje poczucie stabilności niezależnie od tego, kto będz...

Solidne łóżko Tipi

Solidne łóżko Tipi to mebel, który idealnie wpasuje się w każdą domową przestrzeń. Będzie świetnym uzupełnieniem wnętrza w stylu skandynawskim lub loftowym, choć sprawdzi się też w każdej innej nowoczesnej aranżacji. Skrupulatnie przygotowana konstrukcja sprawia, że łóżko daje poczucie stabilności niezależnie od tego, kto będzie je używać.

Łóżko Tipi z barierkami okaże się odpowiednie dla dziecka i zapewni mu właściwą ochronę przed wypadnięciem. Dzięki frezowaniu, któremu zostały poddane wszystkie elementy mebla, są one idealnie gładkie, co zapobiega powstawaniu drzazg, a co za tym idzie, dodatkowo podnosi bezpieczeństwo mebla.

Opisywane łóżko jest dostępne w wielu różnych rozmiarach, które dopasowuje się do indywidualnych potrzeb użytkownika. Można wybrać zarówno łóżko Tipi podwójne, jak i pojedyncze. Niezależnie od modelu, każde z nich okaże się wyjątkowo wygodne i trwałe. Na uwagę zasługuje też nietypowy kształt, jaki przyjmuje łóżko Tipi. Projekt wykorzystuje klejonkę sosnową klasy I, nadającą meblowi niepowtarzalny, naturalny charakter.

Więcej

Łóżko Tipi Jest 6 produktów.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów